Blog

​JAK MIERZYĆ ROZMIAR RAMY? PRAKTYCZNY PORADNIK
Zapewne choć raz w życiu zdarzyło Ci się wsiąść na rower, który zupełnie nie pasował do budowy Twojego ciała. Był zbyt duży – tak, że z trudem sięgałeś kierownicy. Albo wręcz przeciwnie – wydawało Ci się, że podczas jazdy Twoje kolana znajdują się tuż pod brodą. Ale czy wiedziałeś o tym, że to właśnie rama w głównej mierze decydowała o wymiarach owego roweru? Zanim więc dokonasz zakupu nowego sprzętu dla siebie, sprawdź jak prawidłowo mierzyć jej wielkość.
ROWERY ELEKTRYCZNE – WSZYSTKO, CO POWINIENEŚ O NICH WIEDZIEĆ
Jak działa e-bike? Dla kogo jest przeznaczony? Ile kosztuje i czy opłaca się go kupić? – Szczegółowe odpowiedzi na te i całą masę innych pytań znajdziesz w poszczególnych punktach tego artykułu. Zapraszamy do lektury!
JAKI ROWER KUPIĆ? – OTO JEST PYTANIE
W ciągu ostatnich kilkunastu lat branża rowerowa przeszła ogromną rewolucję. Jeszcze nasi rodzice bądź dziadkowie najczęściej korzystali z popularnego „składaka”. Parę lat temu, zanim nastała era smartfonów, najlepszym prezentem dla dorastającego dziecka był „góral”. Dziś rynek „rowerowy” jest rozwinięty na tyle, że ciężko czasem zdecydować o tym, który model będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Zwłaszcza, że do wyboru mamy ich całe mnóstwo. Aby nieco ułatwić wybór naszym Klientom, w poniższym artykule przybliżymy cechy każdego z nich.
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Projekt i realizacja: LionStudio.pl